Metodları alçakça, yaklaşımları alçakça

Metodları alçakça, yaklaşımları alçakça

Türk Devleti’ni yöneten çapulcular takımı nihayet gerçek yüzlerini bütün çıplaklığı ile gösterdiler. Hedefleri Kürtler’i tarih sahnesinden tamamen silmek olan bu Moğol Artıkları, şu anda en fazla bildikleri şeyi; aldatma, hile, desise dolu en vicdansız senaryolarını yazıyor, uyguluyorlar..

Dek dersen onlarda!

Dubare dersen onlarda!

Komploculuk baba sanatları…

Yalan.. Adam kullanma.. Teresce savaş.. Kötü adına her ne ararsan onların işi..

Misal mi soruyorsunuz? Alın size “Serap Vak’ası!” Serap hiç kimsenin onaylamadığı bir şekilde, Kürt Gençleri’nin bir belediye otobüsüne molotofla saldırması sonucu vücudunda yanık oluştu ve hastaneye yatırıldı. Kendi ifadesi ile iyileşme yolundaydı. Hatta yılbaşından sonra dersbaşı yapacağını söylüyordu. Ama onu da içine alan senaryo işlemeye başlayınca birdenbire fenalaştı ve can verdi! Anası, kızının daha önce iyi olduğunu, ama “ihmal” sonucu hayatını kaybettiği şeklindeki şüphesini kameralar karşısında dile getirince işin rengi değişti.. Bu açıkça bir komplo idi. Hedef, DTP’nin kapatılmasına zemin hazırlamaktı. Türk TV’lerinin “veteran” spikerleri, anlı şanlı yorumcuları, prof.ları dramanın en acıklısını sergiliyerek Serap için timsah gözyaşları döktüler, halka da bu yaşları döktürdüler.. Kürtler yine “kötü adam” olmuşlardı! Olayın müsebbibi “elbette” DTP idi!

Ama kimse o güzelim Ceylan’ıma en ufak bir empati göstermedi (Bazı demokrat Türkler hariç).

Bir diğer yakın misal, “Tokat Vak’ası”. Olay mahalli Kırsalda bir karakol. Türk kaynaklarına göre;

Teori 1: Karakoldaki on asker acemileri karşılamaya giderken “haince bir pusu”ya düşürülmüşler ve bu pusu esnasında hiç bir çatışma çıkmadan aralarından 7 kişi öldürülmüş, üç kişi de yaralanmış..

Teori 2: Karakoldaki askerler izinden dönen askerleri karşılamak için göreve çıkmışlar. Fakat “hain pusu!”

Teori 3: Karakoldaki askerler devriye görevi için karakoldan çıkmışlar.. “Hain pusu!”

Teori 4: Bu en son teori.. Askerler kurşun sıkmışlar.. Kendileri savunmaya çalışmışlar. Fakat her nedense “işlerini” bitirenler ortadan kaybolmuş..

Görüldüğü gibi şu günlerde “olayı nasıl daha fazla dramatize edebiliriz”in hesapları ön planda.

Olay:

Hava sisli.. Görüş mesafesi iki metre! Fakat her nedense görüş mesafesi bu kadar kısa olmasına rağmen uzaktan rahatlıkla vurulabiliyorlar.. Üstlenen örgüt: Yok! Dağ taş asker olmuş, dolaşıp duruyorlar.. Bir tek temas yok! Ama Türk TV’leri, siyasileri, halkı… Tümüyle ağız birliği etmişcesine PKK’yi ve hatta DTP’yi işaret ediyor, açıkça suçluyorlar. Bildiğiniz bir şey mi var? Birileri kulağınıza birşeyler mi fısıldadı? Kaynağınız çok gizli ise bunu da belirterek TDP’yi öyle işaret edin. Tabii ki mızrak çuvala sığmıyor bu olayda..

Ama bizim bu “vak’a”yı, her kim yapmışsa, bir komplo olarak nitelememiz için çok sebep var! Sayalım:

-Bu komplo sayesinde Erdoğan’ın kardeşi “Obama” ile görüşmesi daha verimli geçti. Beyaz Saray’ın TDP’nin kapatılmasına itiraz ihtimali yumuşatılacaktı..

-Bu komplo sayesinde AB’nin de tepkisi yumuşatılacaktı..

-Bu komplo sayesinde Türk Anayasa Mahkemesi’nin kapatma konusunda işini daha da kolaylaştıracaktı..

-En önemlisi halk galeyana getirilecek, DTP’nin kapatılması ve yöneticilerinin cezalandırılmasından başka yol bırakılmayacaktı..

Biraz kafa yoran birileri olayın kontralar veya MHP tarafından tezgahlandığını anlar..

Bakınız; MHP’nin Führeri Bahçeli bu fırsattan istifade ederek nasıl da kükremiş ve Türk Hükümeti’ni sivil darbe ile devirme konusunda açıkça tehdit etmişti? Türk Ordusu ise tam bir savaş hali “ilan” etmiş gibi nara üstüne nara atıyor.. Kuvvet gösterisinde bulunuyor.

Peki; ey dünyanın kodamanları!

Ey güç sahibi cüceler!

Yeni bir Kürt Katliamı’na hazır mısınız?

Yoksa, tıpkı Ermeniler’e yapıldığı gibi, katliamdan elli-yetmiş yıl sonra günah mı çıkaracaksınız? Türk kontraları açıkça harekete geçmenin yollarını arıyorlarken, siz ne düşünüyorsunuz?

Sakın ola ki korktuğumuz sanılmasın. O duvar aşılmıştır!

Şunu açıkça belirteyim; Kürd’ü yok etmek artık eskisi gibi kolay olmayacaktır. Çünkü Kürt, yaşamı uğrunda ölecek kadar bilinçli bir şekilde seviyor artık. Özgürlük Kürd’ün olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Kürd’ü korkutamazsınız! Moğol artıklarını desteklemek, kendi kendisini vurmakla eştir. Düşünün, Türk’ü, idol bildiğiniz Grek topraklarından çıkarabildiniz mi? Ermeniler’e uyguladıkları ambargoyu kırabildiniz mi? Hangi alanda sizinle birlikte çalışıyorlar? İran’la aralarından su sızmadığına dikkat ettiniz mi? İsrail’i düşman ilan edecek seviyede karşısına aldığını görmüyor musunuz? Doğrusu oldukça merak ediyorum..

Ey Batı!

DTP’yi destekle!

Kürd’ün zor günler yaşamasına müsaade etme!

Kürt bütün zor koşullara rağmen bu badireyi de aşacaktır..

Bugün dünyanın en büyük çıbanbaşı olmaya aday tek devleti var; Türk Devleti! Bu devleti şımartmayın. Sonunda tüm kötülükleri ile size de yöneleceklerdir. Kullanmaya çalıştığınız Saddam’ın başınıza ördüğü çorapları unutmayacağınızı umarım..

2009-12-08

A Sirac Kekuyon

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s