Erdoğan! Zalim, cürmü kadar yer yakar!

Erdoğan! Zalim, cürmü kadar yer yakar!
Ey “Açılımcı” “Müslüman” Erdoğan! İnkarcıların doğru bir iş yaptıkları nerede görülmüştür? Kürd’ü bir halk olarak inkar ederek, tek tek fertler olarak gören Sen! Alevi’yi “Müslümanlığın bir mezhebi” olarak göstermeye çalışan Sen! İnsanların dinlerini bile değiştirmeye, kişiliklerini yok etmeye çalışan Sen! Çingene’yi sürgün eden zihniyetin bir nüansı olan Sen! Süryani’yi yok sayan Sen! Bütün bunlara rağmen açılım şampiyonluğuna soyunan yine Sen! Sen kimsin be adam?

Sen! Gündem değiştirme ustası, yalancının en görülmemişi, Türk Tarihi’nin en sahtekar müslümanı, “tüyü bitmemiş yetimin” hakkını yandaşlarına en fazla peşkeş çekeni.. Sen! İslam’ı hiç çekinmeden ihtirasların uğruna öylesine ustalıkla kullanırsın ki Müslüman’ın ruhu bile duymaz.. Sen “one minut”çu sahtekar! İsrail’i, ABD’yi bile kullanan, Araplar’ı sahtekarlığınla hayran bırakan aynı Erdoğan değil misin? Bir yandan İsrail’e rest çekiyormuş numarasına yatarsın, öbür yandan pilotsuz uçakları yan cebine koyarsın! Arab’ın kanını emen rejimlerin hayranlık duyduğu Sen, bir yandan İran Rejimi ile stratejik ortaklık geliştirirken, öte yandan da Batı’ya göz kırparsın.. Ermeniler’i bile uyutmaya kalkan Sen, ABD’li acemi, lafazan politikacı Obama’nın verdiği “ev ödevi”ni yapmış biri edası ile ortalıkta boy gösterirsin!

Askeri diktatörlük yerine kendi diktatörlüğünü kurmak için “Ergenekon”un üstüne gitmiş gibi yaparsın da askerin ruhu bile “duymaz”! Polise tank mı aldıracaksın! Aldır! Askerleri hapse mi tıkarsın. Tık! Bu bizi hiç ilgilendirmez. Biz iki diktatörlük arasında seçim yapmak zorunda değiliz.. Bunu, o sürü karekterini parlattığın “tebaa”n düşünsün. Bizi ilgilendiren senin gibi haramzadelerin maskesini indirmektir.. Hem de bildiğin dilde! Evet sen bir haramzadesin. Anan Laz, Baban Gürcü.. Sen ise “Türk oğlu Türk” sayarsın kendini.. Haa.. Şunu da kaydedelim; baba ile ananın etnik kökenini ortaya koymak, haramzade olmadığını asla göstermez.. Ali ibn Ebi Talib’in de bildirdiği gibi, sen açıkça haramzadesin (“aslını inkar eden haramzadedir”-söyleyen Ali)! Türk Devleti’nin, yarım asrı bulan zora dayalı Laz asimilasyonu’na hayır demeyen, Gürcü’yü türküleri ile “dil bilmez Gücü müyem” diye aşağılayan Devlet politikasını devam ettirmek için en üst mevkiye geçen Sen, bastığın “toprağın çığlığı”nı duymaz bir sağırsın! Aşağılık bir hizmetçi!

Lazurya’nın laneti üstüne olsun!

Şimdi kalkmış Kürd’e; “hak” dediğin bazı “kırıntıları” bir ağa edası ile vereceğini söylüyorsun.. Ama çizgiler çizerek: Eğitim hakkı yok! Dil’i resmiyette kullanmak yok.. Kürdistan sözcüğü “asla ve kat’a” yok!, Kürt diyarlarının öz isimlerine kavuşması “yasax”!, Kürt tarihi’ni tahrip edici barajlar serbest! Kürt Dili’ni bozucu TRT-altı serbest.. Kürd’e karşı her türlü yıkıcı propaganda serbest! Komplo serbest! Kürt Çocuklarına her sabah “Türk’üm doğruyum” dedirtmek serbest! Hainleri okşamak farzdır felsefesini ve yolunu seçmek serbest.. Şimdi bir peygamber edası ile ortalıkta dolaşırsın ve hak dağıtmaya kalkarsın. Ne vereceksin? “Aramalar azalacak”! Sevsinler aklını..

Daha geçen hafta Can denilen bir gazetecinizi, Amed’deki lüks hapishane dairesinde ziyaret ettiren Sen değil misin? Hani “Teröristler’in görüşlerini yaymak” yasaktı? Ne oldu da yedi saatlik bir ihanet görüşmesini organize ettirdin? Bir şeylere mi hazırlık yapıyorsun? Nedir amacın? Neden bazılarına enişte kesildin?

Daha dün seçilmiş Iğdır Belediye Başkanı’nın evinin kapısını kırarak içeri giren senin polisin değil mi? Gençleri, ihtiyarları, kadınları öocukları içeri tıkan sen değil misin? Senin kafa yapına bakılırsa “Her Kürt Terörist doğar”! Ulusal mücadele, türü ne olursa olsun terörizmdir. İğrençliğin bu kadarı da fazla ötesi!

Neye hazırlanıyorsun? Yeni senaryon nedir? Biz ne planladığını gayet iyi hesaplayabiliyoruz.. Yutturuyorum sanma! Avrupa’da yeni işleyeceğin suça ortak arama! O kalın maskenin altına neler gizlediğini Avrupalı çok iyi biliyor.. Senin “Deniz Feneri”ni söndüren Avrupa değil mi? Kendini dev aynasında görmeye devam et! Cehennem zebanisi Saddam da Senin kadar şımarmıştı.. Yaradan Seni o biraderine refik eyleyecektir! Kürt Milleti de senin maskeni indirecektir.. Buyurun! Düşman’a “neden böyle yaptın” diyecek kadar saf değiliz. Kürt Milleti’ni yok etme seferine çıktığın artık gizlenemiyor. Bunun, sanırım Obama da farkına vardı.. Bunun için 21 Bin askerini Kürdistan’ın Güneyi’nde bırakma kararı alındı. Bu bir işaret sayılmaz mı?

Ermeniler uyandı.. Kıbrıslılar ayakta.. İçinizde karıştırmadığın odak kalmadı.. Şimdi en sert saydığın darbeyi bize yöneltmenin çabası içindesin! Deliller imal ederek Sayın Öcalan’ı Ergenekon’a bağlayıp bu amacın doğrultusunda en öldürücü darbeni vurmayı planlıyorsun. Buna muhalefetin de, Kürt Hainleri de çanak tutuyor.. Ama hepiniz yanılacaksınız! Kürd’ün celladından nefret ettiğini göreceksin! Yalçın Kuçık’ını kullan.. Hatta Perinçek’ine başvur! Onlar sana uydurabildikleri kadar uydururlar..

Kısacası Türk Devleti’ni şimdiye kadar halk değil, alçaklar yönetti. Ama Senin kadar şerefsizi, senin kadar alçağı, münafığı, düzenbaz bir kan emiciyi görmedi.. Açlıktan nefesi kokan işçisine “yan gelip yatarak para kazanmak istiyorlar”diyen bir sahtekardan başka ne beklenir?

Biz Seni tanıyoruz.. Komplo senaryona rest diyoruz.. Buyurun bakalım.. kan gövdeyi götürsün de yandaşlarının göbeği daha da kalınlaşsın!

Yazık, yazık…

2010-01-22

A Sirac Kekuyon

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s