Erdoganin kucaklastigi terörist Suriye’de

ABD’nin beslediği terörist Suriye’de

İsrail’in bastığı Mavi Marmara gemisinde yaralanan Al Harati nerede bir karşıklık olsa, orada ortaya çıkıyor. Sözcü gazetesi bugün manşetine Al Harati’yi taşıdı

İsrail’in bastığı Mavi Marmara gemisinde yaralanan Al Harati nerede bir karşıklık olsa, orada ortaya çıkıyor. Sözcü gazetesi bugün manşetine Al Harati’yi taşıdı

El Kaideli Harati, Başbakanı’ öpmüştü

Mavi Marmara’da yaralanınca tedavi için Türkiye’ye getirilen Al Harati, kendisini ziyarete gelen Başbakan Erdoğan’ı alnından öpmüş. “Sizinle gurur duyuyoruz” diye iltifat etmişti…

Mahti Al Harati, Libya doğumlu Ancak 20 yıldır irlanda’da yaşıyor ve irlanda vatandaşı El Kaide’nin islam savaş grubu’nun üyesi.. İsrail’in 2010’da basıp 9 kişiyi öldürdüğü Mavi Marmara gemisinde yaralandı. Tedavi edildiği Ankara’da Başbakan Erdoğan’ı alnından öptü.

ÜLKE ÜLKE DOLAŞIYOR

Türkiye’nin kucak açtığı Harati, 2011’de Libya’da ortaya çıktı. Kaddafi’ye karşı savaştı. Bu sırada Dublin’deki evinde yaşanan hırsızlık, Harati’nin CIA ile derin ilişkilerini ortaya çıkardı. The Sunday World 2011 yılında şunları yazdı:
Al Mahti Al HArati’nin evine giren hırsızlar, evden toplam 200 bin pound para çaldı. Hırsızlıkla ilgili ifade veren Harati, son aylarda Fransa, Amerika ve İngiltere’ye gittiğini belirterek, Kaddafi’yi devirme çabalarında isyancılara yardımcı olması için bir Amerikan istihbarat ajansı yetkilisi tarafından kendisine yüklü miktarda para verildiğini ifade etti.
Kaddafi devrilince silahlı adamlarıyla Suriye’ye geçti Şimdi. Esad’ı devirmek için savaşıyor. Muhaliflere en büyük desteği ise yine Türkiye veriyor.

ABD GİZLİ SERVİSLERİ BAKIYOR

Fransa, Amerika ve İngiltere’ye sık sık giden Al Harati, “Bir Amerikan istihbarat ajasından kaddafi’yi devirmek için yüklüce para aldım” demişti. Son olarak Suriye’de elinde silahla poz verdi…

TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ

Al Mahti Al Harati ABD, İngiltere ve BM tarafından terörist örgüt olarak kabul ettiği ve El Kaide’nin bir kolu olarak görülen Libya İslami Savaş Grubu’nun militanlarından olduğu biliniyor.

YENİ BİN LADİN

Mahti Al Harati, Suriye’de Ulus Sancağı örgütünü oluşturdu. 600’ü yabancı, 6 bin silahlı adamı var. Adamlarının “Şeyh” dediği Harati El kaide örgütünün öldürülen lideri Usame bin Ladin’e benzetiyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s